Go to Top

Mezoterapia Mikroigłowa z Retinolem

Mezoterapia Mikroigłowa z Retinolem, wykonywana jest za pomocą pena przeznaczonego do mikro nakłuć naskórka i skóry właściwej. Celem terapii jest utworzenie całej sieci mikro kanalików za pomocą cienkich igieł o bardzo małej średnicy, uwolnienie czynników wzrostu i wprowadzenie substancji terapeutycznej. Technika ta pozwala na pobudzenie kluczowych komórek występujących w skórze:

  •  keratynocytów, poprzez wpływ na faktor wzrostu (GF)
  •  fibroblastów, poprzez wpływ na faktor wzrostu (FGF)
  •  melanocytów komórek macierzystych warstwy podstawnej naskórka

Technologia NanoPen bardzo dokładnie i precyzyjnie wykonuje mikrokanaliki w skórze, przez co efekt terapeutyczny i leczniczy osiągany jest w dość szybkim czasie leczenia, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa i zdrowia pacjentów. NanoPen + Retinol [4%] to rozwiązanie dla następujących defektów skóry:

  • starzenie skóry: zmarszczki, linie, bruzdy, utrata jędrności i elastyczności
  • nierówna powierzchnia naskórka
  • przebarwienia o etiologii endogennej i egzogennej
  • rozstępy i blizny
  • trądzik zaskórnikowo-grudkowy bez zmian zapalnych

Zabieg silnie regeneruje i stymuluje skórę, dzięki czemu zwiększa jej jędrność i elastyczność. Retinol [4%] – czysta forma witaminy A jest niezbędna do prawidłowego formowania się i regulowania wzrostu komórek skóry. Retinol to wielofunkcyjna substancja aktywna, która jest polecana zarówno w przypadku walki z trądzikiem u młodszych osób, jak i na zmiany wywołane procesem fotostarzenia się skóry, w przypadku cery dojrzałej oraz jako składnik zapobiegawczy pozwalający przedłużyć młodość komórek skóry.
Retinol jest jednym z najsilniejszych składników aktywnych działających przeciwzmarszczkowo i przeciwstarzeniowo. Rewelacyjnie niweluje problem rozstępów i blizn potrądzikowych.

Zabieg został doceniony przez szerokie grono kosmetologów uzyskując Srebrny Laur Kosmetologii 2014 w kategorii: Zabieg na blizny i rozstępy.Mezoterapia mikroigłowa z retinolem - Beauty Mill Poznań.

Cena zabiegu na twarz – 250 PLN

Zadzwoń aby umówić wizytę lub gdy masz pytania dotyczące zabiegu – 61/8438469 .

Gabinet Kosmetyczny Beauty Mill Zaprasza.