Go to Top

Zabiegi z aktywnym tlenem

W nowej jesiennej ofercie na początek zapraszamy na zabiegi z aktywnym tlenem szwajcarskiej marki Karin Herzog, która jako jedyna na świecie posiada patent na kosmetyki zawierające ustabilizowany tlen, który wnika po nałożeniu na skórę do wnętrza tkanek. Tlen to niezbędny składnik do życia każdej komórki, także komórek skóry. Łatwo sobie wyobrazić jak wygląda skóra, której tlenu brakuje, szara, pozbawiona energii i jędrności szybciej się starzeje, często staje się tłusta i  podatna na infekcje bakteryjne.

Pierwszy zabieg „Szybkie Piękno” to prawdziwie ekspresowa dawka dużej porcji tlenu i zastrzyk energii dla skóry. Przede wszystkim dla pań i panów, którzy przebywają w klimatyzowanych pomieszczeniach, mają mało ruchu, dużo stresu, palaczy ale także jako zabieg przed wielkim wyjściem lub po :).  Szybki detox , nawilżenie, natychmiastowa poprawa wyglądu. (cena 180 zł  30-40min)

Drugi zabieg to „Tradycyjny Zabieg Tlenowy”,  który ma charakter kuracji. Idealny dla każdej skóry, dojrzalej,  delikatnej i wrażliwej a także grubej i tłustej . Przed zabiegami medycyny estetycznej sprawi, że skóra lepiej będzie się goiła. Podczas zabiegu oczyszczamy głęboko skórę i dotleniamy). Po zabiegu poprawia się metabolizm komórek,  skóra odzyskuje równowagę i piękno. (cena 250zl 90 min)

Do zabiegów  można dołączyć dodatkowo „Zabieg z tlenem na oczy”,  który usunie zmęczenie, sińce i obrzęki.

Maskę tlenową możemy nałożyć także po mikrodermabrazji korundowej. (cena mikrodermabrazji z maską 150 zł).

W gabinecie dostępne są ekskluzywne kosmetyki Karin Herzog z aktywnym tlenem wzbogacone o witaminy, minerały,  które w obecności tlenu lepiej przenikają do skóry i lepiej działaja na komórki skóry. Efekty zabiegu są szybko widoczne. Kosmetyki są do kupienia wyłącznie po konsultacji .

Tradycyjny zabieg tlenowy – przejdź do zabiegu.

Ekspresowy zabieg tlenowy Szybkie Piękno – przejdź do zabiegu.

Zapraszamy!

Zadzwoń aby umówić wizytę lub gdy masz pytania dotyczące zabiegu – 61/8438469 .

Gabinet Kosmetyczny Beauty Mill Zaprasza.