Go to Top

VitaCura – morskie algi przeciw starzeniu skóry

Niestety zabiegu tego nie posiadamy już w naszej ofercie.

Proponujemy zabieg – Tradycyjny zabieg tlenowy.

Zabieg Vita Cura® to prawdziwa alternatywa dla chirurgii plastycznej i botoxu. Stworzony na bazie opatentowanych składników zapobiegających starzeniu się skóry. Daje natychmiastowy efekt odmłodzenia, bez uszkadzania bariery ochronnej skóry. Dopracowany medycznie zestaw oparty jest na wyjątkowej kombinacji naturalnych, roślinnych i morskich składników. Odżywia, ujędrnia i wzmacnia skórę, zapewniając jej zaawansowaną odnowę. Wzrasta ilość i jakość produkowanego kolagenu I i III oraz zmniejsza się cienkość skóry. Natomiast Biopolimer 3D zadziała jak botox natychmiastowo napinając skórę. Zabieg może być wykonany jednorazowo jako zabieg bankietowy  lub w celu uzyskania trwałych efektów w serii znów możemy odzyskać młodzieńczy wygląd.

  •  Wskazania do zabiegu: dla każdego rodzaju cery wymagającej szybkiego nawilżenia i nawodnienia
  • Korzyści po zabiegu: natychmiastowy efekt odmłodzenia, rozświetla, naprawia uszkodzenia w DNA komórek, głęboko nawilża, ujędrnia, napina, regeneruje i wzmacnia skórę, przywraca skórze młodzieńczy wygląd.
  • Częstotliwość: Jeśli istnieje potrzeba intensywnej kuracji – jeden zabieg na tydzień przez 5 tygodni. Podtrzymywanie rezultatów – raz na miesiąc.
  • Czas trwania zabiegu: ok. 70 min
  • Przeciwwskazania: trądzik różowaty w zaawansowanym stadium, trądzik pospolity w zaawansowanym stadium, choroby dermatologiczne w obrębie zabiegu, w tym zakażenie wirusowe, bakteryjne, grzybicze w obrębie zabiegu, alergia na którykolwiek ze składników, choroby serca, epilepsja, nowotwór, gruźlica, zabiegi chirurgiczne w obrębie twarzy (do 2 miesięcy), ekstrakcja zęba do trzech dni, gorączka, infekcje ogólnoustrojowe

Cena 1 zabiegu – 260 zł, czas trwania ok.70 minZabieg VitaCura - Beauty Mill Poznań

cena serii 5 zabiegów – 990 zł

Zabieg VitaCura wraz z kosmetykami do pielęgnacji domowej tworzą cały program przeciw starzeniu się skóry stworzony na bazie aktywnych składników alg morskich stymulujących naturalne procesy regeneracji skóry.

Zadzwoń aby umówić wizytę lub gdy masz pytania dotyczące zabiegu – 61/8438469 .

Gabinet Kosmetyczny Beauty Mill Zaprasza.

Kosmetyki Repechage - VitaCura - Beauty Mill Poznań