Go to Top

zabieg likwidujący bawoli kark

VelaShape III Beauty Mill Poznań

Urządzenie VelaShape III

Bawoli kark – tak powszechnie nazywamy nieestetyczne nagromadzenie tłuszczu w górnej części grzbietu. Chociaż nie jest bolesne i nie daje żadnych dolegliwości, wprawia w zakłopotanie i w kompleksy. Powodem tworzenia się bawolego karku mogą być zaburzenia równowagi hormonalnej, przyjmowanie leków sterydowych, nadwaga. Każdorazowo przyczynę bawolego karku musi zdiagnozować lekarz.

Bawoli kark trudno zlikwidować dietą czy masażami, za to zabiegi VelaShape III pozwalają w nieinwazyjny i w trwały sposób zredukować nawet bardzo zwartą  tkankę tłuszczową dzięki zastosowaniu najnowszej technologii i najwyższej mocy prądu RF, wśród urządzeń dostępnych na rynku.

Zabieg polega na mechanicznym i termicznym działaniu na tkankę tłuszczową specjalną głowicą VelaShape III. Specjalna procedura umożliwia szybkie  podgrzanie tkanki do temperatury 45 stopni C i utrzymanie jej przez około 16 minut. Rozpoczyna to procesy, które powodują zwiększenie dotlenienia i metabolizmu komórek tłuszczowych, pobudzenie procesów uwalniania kwasu tłuszczowego i jego szybsze spalanie. Komórki tłuszczowe ulegają redukcji, co daje oczekiwany efekt zmniejszenia tkanki tłuszczowej, a dodatkowo poprawiamy ujędrnienie skóry w obszarze objętym zabiegiem.

Cena i ilość zabiegów może być ustalona wyłącznie podczas konsultacji. Należy jednak liczyć się z koniecznością wykonania co najmniej 3 zabiegów co 2 tygodnie .

czas zabiegu około 20 min w zależności od wielkości obszaru

Zadzwoń aby umówić wizytę lub gdy masz pytania dotyczące zabiegu – 61/8438469 . Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.

Gabinet Kosmetyczny Beauty Mill Poznań Zaprasza.

Zabiegi VelaShape III – Cennik.

Na naszym blogu:

VelaShape III – efekty.

Wszystko czego chcielibyście się dowiedzieć o VelaShape a baliście się zapytać … .

VelaShape III – Mistrz w modelowaniu sylwetki.

Zabieg likwidujący bawoli kark - Beauty Mill Poznań

Bawoli kark.