Go to Top

Elizabeth Arden PRO

Zapraszamy na zabiegi na twarz amerykańskiej marki Elizabeth Arden PRO. Marka ta powstała w efekcie współpracy prestiżowej firmy kosmetycznej Elizabeth Arden z innowacyjną firmą US Cosmeceu Techs LLC.

Strategię pielęgnacji skóry firmy Elizabeth Arden PRO przedstawia piramida zdrowej i pięknej skóry.

  1. Zabiegi Elizabeth Arden - Beauty Mill PoznańPodstawa Piramidy to Ochrona i Naprawa: Ochrona Skóry SPF czyli filtry przed promieniowaniem UV. Antyoksydanty czyli ochrona przed wolnymi rodnikami  i Enzymy naprawiające DNA.
  2. Rdzeń piramidy to Transformacja czyli Nawilżanie Złuszczanie i Odnowa Komórkowa za pomocą najlepiej przebadanych składników : Retinoidów i Kwasów AHA.
  3. Wierzchołek Piramidy to Stymulacja Skóry do odnowy z wykorzystaniem Peptydów i Czynników Wzrostu.

 

Systematycznę stosowanie wskazanych w piramidzie składników aktywnych w pielęgnacji domowej i wspomaganie terapii zabiegami profesjonalnymi to niezbędne elementy terapii, prowadzącej do odzyskania zdrowej skóry i zachowania jej młodzieńczego wyglądu. Wysoce skuteczne zabiegi profesjonalne zostały zaprojektowane tak aby maksymalizować i przyspieszać efekty preparatów do pielęgnacji domowej a produkty do pielęgnacji domowej poprzez zastosowanie w nich nowoczesnych składników aktywnych, zwiększają i optymalizują efekty zabiegów profesjonalnych.

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji domowej Elizabeth Arden PRO są dobierane Państwu podczas konsultacji przed zabiegiem

 

Zabiegi Elizabeth Arden PRO :

 

MINI SPA  –  czas 30  – 40 min   160 zł

Szybki zabieg zapewniający skórze maksymalne pobudzenie i doskonałą kondycję. Natychmiastowo odpręża, odświeża i rewitalizuje skórę. Zapewnia delikatne złuszczenie naskórka przy jednoczesnym nawilżeniu.

LUNCHTIME PEEL   –   czas 30 – 40 min  180 zł

Zabieg peelingujący dający szybkie rezultaty i natychmiastową poprawę wyglądu skóry. Stworzony w celu eksfoliacji, zrównoważenia, wzmocnienia i nawilżenia skóry.

POWER PRESCRIPTION PEEL   – czas 60 min   280 zł

Pobudzający i wzmacniający intensywny zabieg, gwarantujący natychmiastowe i widoczne rezultaty. Przeznaczony głównie dla cery odwodnionej, problematycznej o nierównym kolorycie. Zabieg balansuje i wyrównuje skórę. Sprawia że staje się gładka, rozświetlona i wyraźnie młodsza.

PRESCRIPTION FACIAL  – czas 50 – 60 min     260 zł

Intensywny, wzmacniający skórę zabieg łączący w sobie relaksujący masaż twarzy oraz maskę złuszczającą, ujędrniającą i nawilżającą skórę.

LUXURY SKIN HEALTH FACIAL  czas 75 min      400 zł

Luksusowy zabieg zaspakajający potrzeby skóry na wszystkich poziomach : rozjaśnia, ujednolica i ujędrnia. Zatrzymuje procesy starzenia się skóry, widocznie redukuje zmarszczki i bruzdy. Zabieg połączony jest z wyjątkowym, firmowym masażem Elizabeth Arden, który wzmacnia działanie aktywnych preparatów i pozostawia skórę promienną, świeżą i młodą.

Zadzwoń aby umówić wizytę lub gdy masz pytania dotyczące zabiegu – 61/8438469 .

Gabinet Kosmetyczny Beauty Mill Zaprasza.