Go to Top

Stylizacja rzęs

Piękna i wyrazista oprawa oczu jest ważnym elementem urody i atrakcyjności, a gęste, długie rzęsy dodają uroku całej twarzy. Styl życia, charakter pracy sprawiają, że wymagany jest świeży i staranny wygląd w ciągu dnia. Przedłużenie rzęs pozwoli cieszyć się pięknym wyglądem i sprawi, że oczy będą podkreślone i zalotne. Metoda ta pozwala na osiągnięcie pięknego, naturalnego wyglądu, optycznie powiększa oczy oraz zapewnia uwodzicielską moc pełnego blasku spojrzenia. Nowe rzęsy będą długie, gęste i piękne!

Zabieg wykonywany jest w pozycji leżącej, wygodnie, z zamkniętymi oczami. Klientki czują się zrelaksowane i komfortowo podczas zabiegu. Aplikacja rzęs jest bezbolesna. Procedurę wykonuje przeszkolona stylistka przyklejając rzęsy pojedynczo przy użyciu specjalnego bezpiecznego kleju. Rzęsy wypadają zgodnie z biologicznym rytmem życia rzęs naturalnych, które rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe. Cykl ten trwa 60 do 90 dni. Dla utrzymania efektu należy uzupełniać rzęsy co 3-4 tygodnie. Przedłużanie nie niszczy naszych rzęs.

Główną zaletą rzęs jest brak konieczności stosowania tuszu. Przedłużone rzęsy nie wymagają malowania, a do tego wyglądają jak własne. Są odporne na wodę, pot i łzy, można więc z nimi pływać, kąpać się i ćwiczyć bez przeszkód. Oczywiście po zabiegu każda klientka jest szczegółowo informowana, w jaki sposób dbać o nowe rzęsy.

Metody przedłużania rzęs

Oferujemy różne sposoby aplikacji rzęs:

– Metoda 1:1 – aplikacja „włosek po włosku” jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej.

– Metoda 2D – aplikacja dwóch rzęs, do jednej naturalnej rzęsy.

– Metoda 3D – aplikacja trzech rzęs, do jednej naturalnej, bez jej obciążania. Efekt mocno zagęszczonych rzęs.

– Metoda 4D-6D – aplikacja kępki składającej sie z 4-6 rzęs sztucznych. Ekstremalna objętość rzęs.

 

Gabinet kosmetyczny Beauty Mill zaprasza.

Zadzwoń aby umówić wizytę lub gdy masz pytania dotyczące zabiegu – 618438469