Go to Top

Zabiegi Environ

Zabiegi profesjonalne Environ opierają się na bezinwazyjnych metodach spłycania zmarszczek, ujędrniania skóry i pogrubiania naskórka bez narażania na ryzyko powikłań, bólu i czasowej izolacji. Do żywych komórek skóry dostarczane są skoncentrowane dawki witamin i antyutleniaczy, które stymulują naturalne procesy odnowy naskórka. Skóra produkuje zwiększoną ilość zdrowego kolagenu i elastyny, co powoduje widoczną poprawę jej struktury oraz kondycji, uzyskanie jednolitego koloru i zdrowego, młodego wyglądu.

Beauty Mill jest autoryzowanym salonem marki Environ.

Rodzaje zabiegów wykorzystujących kosmeceutyki Environ:

Głęboki Zabieg Regenerujący – zabieg indywidualnie dobierany do potrzeb klienta. To relaks połączony z intensywną regeneracją skóry twarzy, w którym to następuje obkurczenie uszkodzonych naczynek, redukcja obrzęków i silne napięcie zwiotczeń, a skóra nabiera zdrowego kolorytu.

Intensywny Zabieg Witaminowy – intensywny zabieg odmładzający dla cery cienkiej, zwiotczałej i zniszczonej. Głęboko penetruje skórę dostarczając jej aktywnych substancji: witamina A redukuje oznaki starzenia się skóry, witamina C zapobiega zniszczeniom komórkowym, witamina E niszczy wolne rodniki, natomiast aminokwasy wypełniają ubytki skóry i spłycają zmarszczki. Ma działanie głęboko nawilżające i nawadniające dzięki stymulacji fibroblastów.

Peeling LACM – to zabieg normalizujący procesy złuszczania naskórka, nawilżający, silnie ujędrniający wiotką skórę, rozjaśniający, redukujący przebarwienia, stymulujący syntezę ceramidów i regulujący pracę gruczołów łojowych. Peeling nie powoduje widocznych efektów uszkodzenia naskórka, a złuszczanie o ile występuje jest umiarkowane. Widoczny jest za to natychmiastowy efekt bioliftingu i uelastycznienia skóry.

Zabieg Wzmacniająco-Łagodzący dla cer z trądzikiem różowatym – zabieg przeznaczony dla osób o skórze naczyniowej, z objawami trądziku różowatego. Wykorzystuje produkty łączące właściwości regeneracyjne i przeciwzmarszczkowe z właściwościami uszczelniającymi ściany naczyń krwionośnych, odmładzającymi i regulującymi pigmentację skóry.

Zabiegi Environ -> Cennik

Zadzwoń aby umówić wizytę lub gdy masz pytania dotyczące zabiegu – 618438469.

Gabinet Kosmetyczny Beauty Mill Zaprasza