Go to Top

Peeling enzymatyczny

Peeling enzymatyczny polecany jest do każdego rodzaju cery, zwłaszcza do skór suchych, wrażliwych i naczynkowych, gdyż nie zawiera drobinek ścierających i nie powoduje mechanicznych podrażnień skóry. Nie wymaga intensywnego masażu twarzy oraz tarcia, dzięki czemu znacznie zmniejsza się ryzyko rozsiewu bakterii i rozwoju stanów zapalnych, co ma duże znaczenie w przypadku pielęgnacji cery tłustej i trądzikowej.

Złuszczanie martwych warstw naskórka następuje poprzez wpływ enzymów roślinnych (papainy i bromelainy) oraz keratoliny (enzym pochodzenia biotechnologicznego) lub kompleksu enzymatycznych białek ze ścian komórkowych drożdży na rozluźnienie połączeń międzykomórkowych i rozpuszczenie warstwy rogowej naskórka. Sprawia to, że skóra staje się gładka, ożywiona i nabiera zdrowego kolorytu.

Wskazania:
– cera sucha i wrażliwa
– cera mieszana i tłusta
– cera wrażliwa ze skłonnością do pękających naczynek.

Rezultaty:
– zmniejszenie widoczności porów
– wygładzenie nierównej struktury skóry i poprawia jej kolorytu
– przywrócenie blasku i napięcia poszarzałej skórze
– poprawa absorpcji składników aktywnych z kremów i maseczek, złagodzenie stanów zapalnych i przyspieszenie procesu gojenia
– przygotowanie skóry do następnych etapów pielęgnacji, dlatego po dokładnym złuszczeniu martwego naskórka warto nałożyć na twarz maseczkę, serum lub ampułkę dostosowaną do indywidualnych potrzeb skóry.

Peeling enzymatyczny -> Cennik

Zadzwoń aby umówić wizytę lub gdy masz pytania dotyczące zabiegu – 61/8438469 .

Gabinet Kosmetyczny Beauty Mill Zaprasza.