Go to Top

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to jedna z metod oczyszczania skóry w gabinecie. Do jej przeprowadzenia stosuje się specjalną szpatułkę połączoną z aparatem wytwarzającym fale ultradźwiękowe,  która w połączeniu z wodą wytwarza pęcherzyki, które pękając mechanicznie oczyszczają skórę.
Następuje usunięcie zrogowaciałych komórek naskórka, oczyszczenie porów skóry i usunięcie znajdujących się na niej bakterii i grzybów. Peeling kawitacyjny jest zabiegiem bezinwazyjnym i bezpiecznym, dającym natychmiastowe rezultaty. Doskonale sprawdza się jako zabieg normalizujący wydzielanie sebum i wspomagający leczenie trądzika. Można go przeprowadzić na twarzy, dekolcie i plecach.

Wskazania:
– skóra trądzikowa i tłusta, zanieczyszczona także naczyniowa, wrażliwa ,cienka
– skóra wymagająca rewitalizacji, ze zmarszczkami, sucha, zrogowaciała
– skóra wymagająca rozjaśnienia, cera palacza.

Rezultaty:
– oczyszczenie skóry z zaskórników, toksyn, łoju,odblokowanie ujść gruczołów łojowych
– usunięcie martwego naskórka i wygładzenie skóry
– rozjaśnienie i nawilżenie
– poprawa kolorytu poprzez pobudzenie mikrokrążenia i metabolizmu komórkowego.

Efekt po zabiegu widoczny jest natychmiast, skóra odzyskuje blask i jest gładka w dotyku, następuje jej oczyszczenie z wszelkich zanieczyszczeń, może swobodnie oddychać, widoczne rozjaśnienie przebarwień i plam pigmentacyjnych, spłycenie zmarszczek, poprawa sprężystości skóry,  wzrost poziomu produkcji kolagenu i elastyny, nawilżenie, regeneracja.

Peeling kawitacyjny -> Cennik

Zadzwoń aby umówić wizytę lub gdy masz pytania dotyczące zabiegu – 61/8438469 .

Gabinet Kosmetyczny Beauty Mill Zaprasza.

Beauty Mill