Go to Top

Mezoterapia mikroigłowa DERMAFIX GENOSYS

Mezoterapia mikroigłowa DERMAFIX Genosys to innowacyjny, skuteczny i bezpieczny zabieg, który dzięki swojemu działaniu inicjuje mechanizmy regeneracyjne w skórze, powodując jej odnowę w drodze procesów fizjologicznych.

Zabiegi urządzeniem DERMAFIX wykonywane są na:
– twarzy
– szyi
– dekolcie
– brzuchu
– pośladkach
– udach
– owłosionej skórze głowy.

Zabieg mezoterapii w oparciu o urządzenie DERMAFIX to idealna terapia dla skóry wiotkiej lub cienkiej. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, zwiększa się elastyczność, jędrność i napięcie skóry, a po serii kilku zabiegów drobne zmarszczki stają się mnie widoczne.

Na skuteczność urządzenia DERMAFIX ma wpływ zarówno innowacyjność w budowie i działaniu urządzenia, jak i efekt jego działania na skórę.

Innowacyjność budowy DERMAFIX Genosys to:

Dysk z igłami: Każdy metalowy dysk ma 4 igły, a 4 dyski tworzą 1 kartridż. Podczas nakłuwania skóry igły nie powodują jej istotnego uszkodzenia i są zabezpieczone przed złamaniem.

Liczba igieł: 16. Na dysku zamontowanych jest 16 igieł, więcej, niż w konkurencyjnych produktach, zazwyczaj mających 9-12 igieł. Większa liczba igieł powoduje powstanie większej liczby mikro kanalików.

Kształt igły: heksagonalny zamiast tradycyjnego stożka. Powoduje to, że kontakt ze skórą jest zredukowany, a doznania bólowe w trakcie zabiegu minimalne.

 

Grubość igły: 0,20mm. Uszkodzenie wywołane mikronakłuwaniem jest minimalne.

Sterylizowane jednorazowe głowice: głowice DERMAFIX mają status urządzenia medycznego, dzięki temu zabieg jest całkowicie bezpieczny.

Regulowana moc i szybkość nakłuć: regulacja szybkości nakłuć to, aż 9 stopni, co daje możliwość precyzyjnego jej dostosowania dla pełnego komfortu klienta podczas zabiegu.

Regulowana długość igieł: 0,25mm-2,00mm. W zależności od potrzeby długość igieł można regulować, co umożliwia bardziej efektywny i elastyczny zabieg, szczególnie, kiedy występują rożne problemy skórne, wymagające zastosowania różnych długości igieł w jednym zabiegu. Pozwala to na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu.

Procesy zachodzące w skórze w wyniku zabiegu mezoterapii mikroigłowej DERMAFIX:

Pierwsza faza tuż po nakłuciu skóry to proces powstawania nowych komórek naskórka

Druga faza to dalsze powstawanie nowych komórek naskórka, co prowadzi do przebudowy skóry. Powstaje kluczowy kolagen, następuje produkcja elastyny i pobudzane są procesy tworzenia nowych naczyń krwionośnych.

Trzecia faza to przebudowa skóry poddanej zabiegowi urządzeniem DERMAFIX. Poprawia się jej unaczynienie, a jej struktura ulega wzmocnieniu dzięki obecności nowo wytworzonego kolagenu. Widoczna staje się poprawa wyglądu skóry, jej elastyczności i świeżości.

Mezoterapia mikroigłowa -> Cennik

Zadzwoń aby umówić wizytę lub gdy masz pytania dotyczące zabiegu – 618438469.

Gabinet Kosmetyczny Beauty Mill Zaprasza