Go to Top

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny cieszy się ogromną popularnością wśród Pań w każdym wieku. Pozwala zaoszczędzić każdego dnia wiele czasu, podkreśla nasze atuty, sprawia, że kobieta czuje się pewnie i wyjątkowo. Makijaż permanentny to nie tylko makijaż, to sztuka, w której delikatnie podkreślam naturalne piękno.

Makijaż permanentny wykonuje doświadczona linergistka Agnieszka Jasnowska

Nazywam się Agnieszka Jasnowska. Jestem ceryfikowaną linergistką. Makijaż permanentny i kosmetologia to nie tylko moja praca. To moja pasja. To całe moje życie. Temu co kocham, oddaję się w całości. Mówią: „Jeśli robisz to co kochasz, to nie przepracujesz w swoim życiu ani jednego dnia”. Tak więc, nie pracuję – robię jedynie to, co potrafię najlepiej już od 6 lat. Szczególnym uczuciem darzę makijaż permanentny. Podkreślanie i wydobywanie naturalnego piękna Klientek, dzięki zastosowaniu indywidualnie dobranych technik mikropigmentacji stanowi dla mnie najwyższą wartość. W swojej pracy dążę do osiągnięcia najwyższego poziomu perfekcji i doskonałości, dlatego nieustannie uczestniczę w wielu szkoleniach i sympozjach, dzięki którym zdobywam niezbędną wiedzę przede wszystkim z makijażu permanentnego, którą mogę wykorzystywać w pracy codziennej. Do najważniejszych mogę zaliczyć:

  • SYMPOSIUM & WORKSHOP’S PERMANENT & MEDICAL MICROPIGMENTATION, Toruń 2016
  • Szkolenie specjalistyczne z zakresu zaawansowanych technik mikropigmentacji estetycznej brwi metodą włosa i cienia, Warszawa 2016
  • Szkolenie specjalistyczne z zakresu zaawansowanych technik mikropigmentacji estetycznej ust, Warszawa 2015
  • Szkolenie z mikropigmentacji metodą włosa, Berlin 2015
  • Profesjonalne doszkolenie z makijażu permanentenego, Katowice 2014
  • Szkolenie z wykonywania makijażu permanentenego w Centrum Szkoleniowym New Look, Warszawa 2013,
  • Szkolenie z mikropigmentacji metody piórkowej brwi, Łódź 2011

Co mnie wyróżnia ?

Zmysł artystyczny oraz poczucie piękna. Stawiam nacisk na naturalność uzyskanego efektu. Moją inspiracją są moje Klientki. Ich zadowolenie jest dla mnie największą satysfakcją. Wszystko co robię, robię z pasją i poświęceniem. Pragnę, aby piękno które odkrywam w Klientkach pozostało z nimi jak najdłużej. Używam innowacyjnych metod pigmentacji. Pracuję na najwyższej jakości niemieckiej aparaturze LABINA. Jest ono efektem prawie 30 lat doświadczeń firmy w zakresie makijażu permanentnego w Stanach Zjednoczonych i w Europie. Zarówno sprzęt jak i barwniki nie mają sobie równych pod względem technologicznym i chemicznym. Przed przystąpieniem do zabiegu wykonuję wizualizację i dokładnie rozmawiam o oczekiwaniach Klientki. Gwarantuję najwyższą jakość wykonania zabiegu.

Barwniki LaBina

Barwniki LaBina to paleta pięknych i nasyconych barw, które dają szeroką możliwość kolorystycznego kształtowania makijażu i dostosowania go do każdego typu urody.

Barwniki LaBina są bardzo bezpieczne. Ich jakość daleko bardziej przewyższa normy proponowane przez Radę Europy. Produkowane w niemieckim laboratorium według ściśle kontrolowanych procedur, na bazie oczyszczanej wody, podobnie jak leki do iniekcji, konserwowane zaś są wyłącznie minerałami! NIE ZAWIERAJĄ żadnych szkodliwych dla ludzkiego zdrowia substancji, szkodliwych KONSERWANTÓW, PARABENÓW, wysuszającego skórę ALKOHOLU.

Barwniki LaBina są stabilne i trwałe. Koncepcje odcieni barwników zostały tak zaprojektowane, aby stworzony z ich pomocą makijaż był jak najbardziej naturalny, ale jednocześnie trwały i nie zmieniający nieestetycznie kolorów. Barwniki LaBina jaśnieją stopniowo, równomiernie nie zmieniając pierwotnego koloru.

Barwniki LaBina NIE ZAWIERAJĄ tlenków metali, w tym TLENKÓW ŻELAZA, które możemy znaleźć w bardzo wielu, nawet reklamowanych jako ekskluzywne, dostępnych na rynku barwnikach. Brak dodatku tlenków żelaza do receptury barwników LaBina powoduje, że pigmentowane nimi BRWI NIE ZMIENIAJĄ KOLORÓW i nie wybarwiają się na kolor pomarańczowy, bądź różowy, jak ma to miejsce w przypadku innych dostępnych na rynku metod. Brak dodatku tlenków żelaza oznacza również bezpieczeństwo wykonywania badań MRI, czyli rezonansu magnetycznego; nie narażamy naszych klientek na ryzyko uszkodzenia skóry w trakcie wykonywania w/w badania.

Unikalna Technologia NOVOXX®

W procesie produkcji barwników LaBina wykorzystywany jest patent stabilizujący czystość mikrobiologiczną oraz utrwalający kolory – technologia NOVOXX®. Opatentowana technologia NOVOXX® to mieszanina czystych, nieorganicznych minerałów: krzemu, wapnia, sodu i fosforu, wykazująca silne działanie bakteriobójcze, biozgodna z ludzkim organizmem: nie jest traktowana przez organizm ludzki jak substancja obca, co minimalizuje ewentualne reakcje alergiczne. Kombinacja składników stosowanych w NOXOXX jest od ponad 30 lat wykorzystywana w implantologii. NOVOXX® wspiera stabilność barwników w skórze wykluczając konieczność wielokrotnych korekt makijażu w celu osiągnięcia zamierzonego efektu. NOVOXX® minimalizuje reakcje podrażnienia oraz wspiera i przyspiesza proces gojenia skóry po zabiegu pigmentacji.

A.Jasnowska