Go to Top

Elizabeth Arden PRO

 • MARKA ELIZABETH ARDEN PRO

Elizabeth Arden otworzyła swój pierwszy salon kosmetyczny słynny Red Door  na 5th Avenue w Nowym Jorku ponad 100 lat temu. Salon oferował nowoczesne jak na tamte czasy zabiegi i kosmetyki i szybko odniósł sukces. Jego właścicielka Elizabeth Arden była pionierką w branży kosmetycznej i jedną z pierwszych kobiet zajmujących się biznesem. Swoją znaną na całym świecie firmę kosmetyczną stworzyła „od zera”. Była kobietą aktywną, pracowitą (pracowała nawet po 18 godzin), a przy tym zadbaną i elegancką, nie wyglądającą na swój wiek.

Niedawno powstała marka Elizabeth Arden PRO to efekt współpracy Elizabeth Arden i jednej z najlepszych firm innowacyjnych w branży kosmetycznej US Cosmeceu Techs LLC. Łączy w sobie ducha Elizabeth Arden z najnowocześniejszymi technologiami gwarantującymi skuteczność w kosmetyce a także jej elegancję i poczucie luksusu.

Marka Elizabeth Arden PRO skierowana jest do wszystkich współczesnych aktywnych kobiet, które nie tracąc czasu i pieniędzy chcą wyglądać młodo i mieć pewność, że dbają odpowiednio o swoją skórę.

 • FILOZOFIA PIELĘGNACJI SKÓRY  ELIZABETH ARDEN PRO

Cała strategia pielęgnacyjna marki została przedstawiona w postaci Piramidy Zdrowia i Urody. Jest to przewodnik wskazujący jakie składniki i jaką aktywność powinny wykazywać kosmetyki do pielęgnacji podstawowej (codziennej), do odnowy skóry i kosmetyki stymulujące.

Zabiegi kosmetyczne Elizabeth Arden PRO - Beauty Mill Poznań

 1. podstawa piramidy to kosmetyki, które muszą znaleźć się w prawidłowej codziennej pielęgnacji i bez których stosowanie innych nawet najbardziej aktywnych kremów z wyższych szczebli piramidy jest nieefektywne i daje co najwyżej chwilowe rezultaty. Najważniejsza jest ochrona przed UV i wolnymi rodnikami (!!!) oraz naprawa uszkodzeń komórek przez te czynniki środowiskowe. Codzienne kremy muszą zatem zawierać : FILTRY UV, ANTYOKSYDANTY , ENZYMY DNA
 2. drugi poziom piramidy to kosmetyk,i które wpływają na odnowę i naprawę  skóry. Nawilżające i złuszczające martwy naskórek, zawierające przede wszystkim RETINOIDY i KWASY AHA czyli najlepiej przebadane i skuteczne substancje stosowane w kosmetyce.
 3. wierzchołek piramidy to substancje stymulujące, które nie są niezbędne ale znacząco przyspieszają i wzmacniają efekty pielęgnacyjne.
 • SCHEMATY PIELĘGNACJI SKÓRY MARKI ELIZABETH ARDEN PRO

Marka Elizabeth Arden PRO oferuje pięć kompleksowych  schematów pielęgnacji skóry, które są odpowiedzią na każdy problem skóry :

 1. Hamowanie procesów starzenia
 2. Nawilżanie
 3. Regulowanie skóry problematycznej ( łojotok, trądzik, rozszerzone pory)
 4. Łagodzenie skóry nadwrażliwej
 5. Rozjaśnianie

Obejmują one zarówno pielęgnację domową jak i gabinetową. Zabiegi profesjonalne zostały zaprojektowane tak by zmaksymalizować i przyspieszyć efekty działania kosmetyków domowych. Kosmetyki domowe przedłużają efekty zabiegów w gabinecie i zapewniają skórze niezbędne składniki zgodnie z filozofią Piramidy Zdrowia i Urody. Szybkie i długotrwałe korzyści w postaci pięknej i zdrowej skóry uzyskujemy stosując cały schemat pielęgnacji przeznaczony dla naszego typu skóry lub problemu!

Jeżeli jesteś zainteresowana pielęgnacją ze świata Elizabeth Arden PRO zapraszamy ! Przed zabiegiem lub zakupem kosmetyków zapraszamy na konsultację na podstawie której Kosmetolog dobierze Paniom właściwy schemat pielęgnacji i wypisze  receptę urody.

Przejdź do strony z zabiegami Elizabeth Arden PRO.

Elizabeth Arden PRO - zabiegi Poznań

Zadzwoń aby umówić wizytę lub gdy masz pytania dotyczące zabiegu – 61/8438469 .

Gabinet Kosmetyczny Beauty Mill Zaprasza!!!.