Go to Top

Manicure

Manicure – pielęgnacja dłoni

Dłonie są częścią ciała najbardziej narażoną na nieprzyjazne działanie czynników zewnętrznych każdego dnia a jednocześnie są wizytówką zadbanej kobiety. Proponujemy Państwu zabiegi poprawiające kondycję i wygląd zarówno płytki paznokci jak i skóry dłoni.

Zarówno dla Pań jak i Panów proponujemy:

Manicure klasyczny polega na opracowaniu płytki paznokci i usunięciu skórek cążkami. Do zabiegu używamy cążek sterylizowanych w centralnej sterylizatorni szpitalnej. Zabieg kończymy nałożeniem na paznokcie odpowiedniej odżywki.

Manicure biologiczny to opracowanie płytki paznokcia i odsunięcie skórek oraz pokrycie płytki odżywką.

Manicure hybrydowy to trwały manicure który utrzymuje się na paznokciach do 14 dni bez ścierania i nie tracąc brylantowego blasku. Nie wymaga polerowania płytki, błyskawicznie wysycha pod specjalną lampą LED, przepuszcza powietrze i nie niszczy paznokci podczas nakładania ani podczas zdejmowania.

Zabieg parafinowy to bardzo skuteczny zabieg dający natychmiastowy efekt jedwabistych dłoni. Podczas zabiegu wykonuje się peeling po czym nakładamy maskę i zanurzamy dłonie w ciepłej parafinie. Po zdjęciu parafiny skóra jest nawilżona i gładka.


Gabinet kosmetyczny Beauty Mill zaprasza.

Zadzwoń aby umówić wizytę lub gdy masz pytania dotyczące zabiegu – 61/8438469.