Go to Top

Manicure OPI

Manicure OPI – pielęgnacja dłoni

OPI

Dłonie są częścią ciała najbardziej narażoną na nieprzyjazne działanie czynników zewnętrznych każdego dnia a jednocześnie są wizytówką zadbanej kobiety. Proponujemy Państwu zabiegi poprawiające kondycję i wygląd zarówno płytki paznokci jak i skóry dłoni. Jako autoryzowany gabinet manicure wykonujemy lakierami marki OPI.

Zarówno dla Pań jak i Panów proponujemy:

Manicure klasyczny polega na opracowaniu płytki paznokci i usunięciu skórek cążkami. Do zabiegu używamy cążek sterylizowanych w centralnej sterylizatorni szpitalnej. Zabieg kończymy nałożeniem na paznokcie odpowiedniej odżywki OPI

Manicure biologiczny to opracowanie płytki paznokcia i odsunięcie skórek oraz pokrycie płytki odżywką OPI.

Malowanie paznokci jednym z wielu kolorów marki OPI w tym z najnowszej kolekcji na jesień- zimę San Francisco  nadaje im niezwykły blask i utrzymuje na płytce dłużej niż inne lakiery.

Malowanie gelcolor to trwały żel który utrzymuje się na paznokciach do 14 dni bez ścierania i nie tracąc brylantowego blasku. Nie wymaga polerowania płytki, błyskawicznie wysycha pod specjalną lampą LED, przepuszcza powietrze i nie niszczy paznokci podczas nakładania ani podczas zdejmowania żelu.

Manicure SPA by OPI to rytuał który zadba o przesuszone i zmęczone dłonie oraz odżywi skórki i płytkę paznokci. W zabiegu wykonywany jest peeling  oraz profesjonalny masaż przy pomocy odżywczych kosmetyków bogatych w  witaminy i ekstrakty z roślin i owoców. Dłonie po zabiegu odzyskują gładkość i delikatność a paznokcie są wzmocnione dzięki odżywczym preparatom.

Zabieg parafinowy to bardzo skuteczny zabieg dający natychmiastowy efekt jedwabistych dłoni. Podczas zabiegu wykonuje się peeling po czym nakładamy maskę i zanurzamy dłonie w ciepłej parafinie. Po zdjęciu parafiny skóra jest nawilżona i gładka.


Manicure OPI – cennik.

Nowa kolekcja lakierow  OPI.

Przejdź do strony : Manicure hybrydowy – blog.

Gabinet kosmetyczny Beauty Mill zaprasza.

Zadzwoń aby umówić wizytę lub gdy masz pytania dotyczące zabiegu – 61/8438469.