Go to Top

Depilacja Lycon

Depilacja Lycon – nowe podejście do depilacji

W ofercie gabinetu posiadamy depilację ekskluzywnymi woskami australijskiej firmy LYCON. Dzięki unikalnej technologii woski te są niezwykle efektywne, a depilacja niemal bezbolesna. Do grona wielbicielek depilacji woskami LYCON należą: Victoria Beckham, Beyonce, Paris Hilton.

Do produkcji wosków Lycon używa się jedynie naturalnych składników min. olejków aromaterapeutycznych czy najwyższej jakości żywic. Dzięki temu woski Lycon są niezwykle elastyczne, kurcząc się mocno chwytają włoski i usuwają nawet te najkrótsze o długości 1 mm. Niska temperatura topnienia w połączeniu z delikatną recepturą dodają woskom odżywczo-regenerujących właściwości. Zabiegi z wykorzystaniem wosków Lycon pozostawiają skórę gładką i delikatną w dotyku.

Z Systemem Lycon nie musisz się już martwić o podrażnioną czy zaczerwienioną skórę po zabiegu, zwłaszcza gdy wykonujesz depilację okolic wrażliwych takich jak twarz, pachy czy bikini. Lycon to nowe podejście do depilacji. To doskonale opracowany system, tak aby zabieg był w najwyższym stopniu skuteczny i bezbolesny dla klienta, a przy tym łatwy i przyjemny dla kosmetyczki.


Istnieją cztery różne systemy depilacji woskami LYCON:

depilacja HOT WAX – depilacja woskiem twardym, bezpaskowym

LYCOJET – depilacja woskiem twardym, bezpaskowym o cienkiej aplikacji

STRIP WAX – depilacja woskiem miękkim, przy użyciu pasków do depilacji

LYCOdream – pierwszy na świecie wosk hybrydowy

LYCOdream to połączenie wosków syntetycznych i naturalnych żywic z zawartością olejku arganowego , aloe vera i arniki. Delikatny i skuteczny wosk mogący zastąpić wosk paskowy.

Depilując duże obszary ciała oraz jeśli włosy są wystarczająco długie, zalecamy LYCON STRIP WAX, który może usunąć włosy o długości nawet 2mm. Jeżeli włosy są krótkie i kruche, zalecamy wszystkie LYCON HOT WAX lub LYCOJET, które mogą usunąć włosy o długości nawet 1 mm. Posiadamy także specjalne woski MANIFICO do depilacji włosów twardszych występujących u mężczyzn.

Depilacja woskiem LYCON jest efektywna, niedrażniąca i prawie bezbolesna.

Depilacja Lycon -> Cennik

Wpisy o depilacji na naszym blogu:

Depilacja intymna brazylian i hollywood.

Depilacja w ciąży.

Wrastające włosy po depilacji – Jak sobie radzić ?

Zadzwoń aby umówić wizytę lub gdy masz pytania dotyczące zabiegu – 61/8438469 .

Gabinet Kosmetyczny Beauty Mill Zaprasza.

Depilacja woskiem LYCON Beauty Mill Poznań

 

Beauty Mill