Go to Top

Depilacja intymna brazylian i hollywood

Depilacja intymna brazylian i hollywood.

Depilacja brazylijska ( brazyliana), tak nazywany jest rodzaj depilacji intymnej obejmujący usunięcie owłosienia z linii bikini i pachwin,  z warg sromowych oraz między pośladkami i na pośladkach. Pozostawia się jedynie wąski pasek włosów na wzgórku łonowym. Depilacja hollywood różni się  tym od brazyliany, że włoski są całkowicie usuwane z wzgórka łonowego.

Depilacja intymna ma bardzo długą tradycję wśród kobiet w krajach Bliskiego Wschodu i okolic Morza Śródziemnego. Wykonywana była od wieków ze względów estetycznych, kulturowych i higienicznych.

Współczesna moda na ten typ depilacji rozpoczęła się w 1987 r. w Nowym Jorku gdzie siedem sióstr pochodzących z Brazylii otworzyło salon, który jako pierwszy taką depilację oferował. Moda ta natychmiast się przyjęła i rozprzestrzeniła a kobiety wręcz uzależniają się od niej, ponieważ daje ona poczucie niezwykłego komfortu, pewności siebie i higieny.

W naszym gabinecie depilację brazilian i hollywood wykonujemy woskami Lycon, twardymi bezpaskowymi tzw. Hot Wax, z których szczególnie wosk różany posiada unikalną technologię sprawdzającą się w depilacji wrażliwych obszarów ciała oraz niezwykły wosk Lycojet, który usuwa włoski o długości nawet 1mm i jest niezwykle elastyczny pozostawiając skórę po depilacji gładką i bez podrażnień, nawet w przypadku bardzo wrażliwych miejsc oraz na wargach sromowych.

Zwykle podczas depilacji intymnej  woskiem boimy się bólu lub mamy negatywne doświadczenia. Podczas wykonywania zabiegu po raz pierwszy, w przypadku bardzo grubych i mocnych włosów zabieg może nie być całkiem bezbolesny a odczucia bólowe zależą od indywidualnej wrażliwości. Mimo wszystko mogą być Panie bardzo pozytywnie zaskoczone, ponieważ w metodzie stosowanej w naszym gabinecie kosmetycznym, na skórę przed nałożeniem wosku stosuje się specjalną oliwkę, która tworzy warstwę ochronną między skóra a woskiem, dzięki czemu odkleja się on od skóry, bardzo delikatnie redukując ból do minimum. Kolejne depilacje nie są już nieprzyjemne a Panie stosujące je regularnie twierdzą wręcz, że są relaksujące. Dzieje się tak dlatego, że podczas każdego takiego zabiegu włoski są usuwane wraz z cebulkami dzięki czemu każdorazowo przerzedzają się i osłabiają.

Depilacja intymna brazilan i hollywood, które wykonujemy w Beauty Mill, usuwają absolutnie wszystkie włoski z miejsc intymnych a skóra po nich  jest perfekcyjnie gładka. Wskazane jest powtarzać ją z częstotliwością od 2 do 4 tygodni. Zabieg nie wymaga żadnego przygotowania, nie należy jednak opalać się i korzystać z solarium bezpośrednio przed zabiegiem. Dobrze jeżeli włosy nie są krótsze niż  3 mm. Może być wykonywana także u kobiet w ciąży. Skóra miejsc depilowanych może być lekko podrażniona w zależności od ilości usuwanych włosów i wrażliwości skóry. Zwykle trwa to przez kilka godzin do doby. W przypadku gdy mamy problem z wrastającymi INGROWN LYCON - Beauty Mill Poznańwłoskami polecamy do użytku domowego niezwykle skuteczny produkt Ingrown -X-it który należy stosować bezpośrednio po depilacji aż do pojawienia się włosków.

Czy depilacja intymna jest bezpieczna? Współczesny człowiek nie potrzebuje owłosienia do ochrony miejsc intymnych i o ile nie ma jakichś szczególnych przeciwwskazań. Redukcja niechcianego owłosienia ułatwia utrzymanie higieny i daje uczucie zadbania. Niezwykle ważne jest także, że zapewniamy podczas zabiegu pełną higienę, komfort oraz atmosferę, która pomaga przełamać opory i pomaga rozluźnić się przed wykonaniem tego bardzo intymnego zabiegu. Panie Kosmetyczki wykonują zabieg profesjonalnie i mają odpowiednie przeszkolenie do depilacji brazilian i hollywood oraz posiadają stosowne certyfikaty.

ZALECENIA PO ZABIEGU

  • nawilżanie skóry i stosowanie w miarę potrzeby Ingrown-X-it
  • należy unikać basenu, sauny, gorącego prysznica, solarium aż do zaniku podrażnień
  • nie zaleca się stosować maszynki do golenia między zabiegami depilacji
  • zaleca się noszenie luźniejszej, przewiewnej bielizny bezpośrednio po zabiegu aż do momentu zaniku podrażnień.

Depilacja intymna brazilian i hollywood  -> Cennik

Depilacja woskami LYCON.

Inne wpisy na naszym blogu : Wrastające włosy po depilacji  – Jak sobie radzić ?

Zadzwoń aby umówić wizytę lub gdy masz pytania dotyczące zabiegu – 61/8438469 .

Gabine Kosmetyczny Beauty Mill Poznań Zaprasza.

Depilacja woskiem LYCON - Beauty Mill Poznań

Beauty Mill