Go to Top

Depilacja w ciąży

Depilacja w ciąży – podczas ciąży ciało bardzo się zmienia i wymaga szczególnej troski jeżeli chcemy po ciąży szybko wrócić do formy. Poza tym zadbana i atrakcyjna przyszła mama ma lepsze samopoczucie i pozytywne nastawienie a to jest niezwykle korzystne dla niej i dla dziecka. No właśnie, wiele kobiet w obawie o zdrowie dziecka rezygnuje z wizyt w gabinecie kosmetycznym . Rzeczywiście są zabiegi, które należy wykluczyć i dlatego należy w pierwszej kolejności poinformować kosmetyczkę o ciąży, ale jest szereg zabiegów, które pomogą nam utrzymać skórę w dobrej kondycji albo których nie jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie ze względu na powiększający się brzuch jak np pedicure.

Depilacja woskiem LYCON w ciąży - Beauty Mill Poznań

Depilacja woskiem LYCON w ciąży – Beauty Mill Poznań

Jednym z podstawowych zabiegów, który sprawia wiele kłopotów jest depilacja w ciąży. Tymczasem hormony, często mogą powodować dodatkowo wzmożony wzrost włosów na nogach, pachach w okolicach bikini, na podbrzuszu. Nie każdy rodzaj depilacji jest dozwolony w czasie ciąży. Często spotykamy się z opinią że wosk jest niewskazany ze względu na bolesność. Otóż depilacja woskiem w ciąży może być najlepszym wyborem.

Depilacja woskiem LYCON jest bezpieczna podczas ciąży. Bardziej komfortowa od maszynki i chemicznych kremów. Hormony mogą powodować wzmożoną wrażliwość skóry i mniejsza odporność na ból, chociaż nie jest to regułą i niektóre Panie nie odczuwają różnicy podczas ciąży. Wosk LYCON ze względu na swój skład, właściwości i technikę wykonywania zabiegu jest rekomendowany przez specjalistów na świecie do wykonywania depilacji szczególnie wrażliwych okolic ciała.

Podczas zabiegu zabezpiecza się skórę oliwką, która tworzy barierę między skórą a woskiem, dlatego wosk nie przykleja się i nie szarpie naskórka . Ciepły wosk pozostawiony przez chwilę na skórze przed zerwaniem kurczy się i okleja włoski. Składniki wosku LYCON nawilżają i pielęgnują skórę pozostawiając ją gładką i bez podrażnień.

Każda depilacja powoduje, że część włosków zostaje usunięta z cebulkami a przy regularnym wykonywaniu zabiegów włosy stają się rzedkie i słabe. Dlatego dobrze jest rozpocząć regularne depilowanie woskami LYCON jeszcze przed ciążą a następnie kontynuować podczas jej trwania. Ciąża nie jest najlepszym momentem do rozpoczęcia tej metody depilacji . Zalecamy także wstrzymać się z zabiegami podczas pierwszych 3 miesięcy ciąży, potem dobrze jest je powtarzać co 4-6 tyg . Z powodzeniem możemy wtedy wykonać depilację brazylijską około 1 tygodnia przed porodem .

Niezmiernie ważne jest dbanie o higienę w trakcie i po zabiegu , noszenie odpowiedniej bielizny, stosowanie delikatnych płynów myjących, unikanie gorących kąpieli itp.

W naszym gabinecie depilację w ciąży wykonują odpowiednio przeszkolone i doświadczone kosmetyczki, które profesjonalnie przeprowadzą zabieg i udzielą Paniom wszelkich informacji.

Depilacja woskiem LYCON – informacja o zabiegu.

Depilacja Lycon -> Cennik

Zadzwoń aby umówić wizytę lub gdy masz pytania dotyczące zabiegu – 61/8438469 .

Depilacja w ciąży – Gabinet Kosmetyczny Beauty Mill Zaprasza.

Depilacja woskiem LYCON Beauty Mill Poznań

 

, , ,
Beauty Mill