Go to Top

Zabiegi Arosha na ciało i biust

Proponujemy profesjonalne zabiegi na ciało włoskiej firmy Arosha niezwykle skuteczne w walce z niedoskonałościami skóry.

Kluczowym produktem pielęgnacji Arosha są bandaże wykonane z delikatnej bawełny nasączonej aktywnymi składnikami, które podczas zabiegu uwalniają się i stopniowo wnikają wgłąb skóry. Formuły aktywnych składników bandaży są tak dobrane by stworzyć najskuteczniejsze  programy zabiegowe o właściwościach redukujących cellulit i tkankę tłuszczową, drenujących, ujędrniających i nawilżających.
W zależności od rodzaju, stopnia zaawansowania i umiejscowienia problemu dobieramy odpowiedni zestaw do przeprowadzenia terapii:

  • zestaw OEDEMACEL  KIT – stworzony do walki z problemem cellulitu obrzękowego. Wyjątkowa kombinacja aktywnych składników, działając synergicznie, zwalcza pierwotne przyczyny powstawania cellulitu, tj. rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz międzykomórkowe  gromadzenie płynów, skutecznie drenuje oraz rozpuszcza złogi tłuszczowe, redukując obwód obszaru poddanego zabiegowi.Zabiegi bandażami AROSHA - Beauty Mill Poznań.
  • zestaw ADIPOCEL KIT –  stworzony do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium. ADIPOCEL KIT to połączenie różnych składników lipolitycznych mających na celu redukcję komórek tłuszczowych oraz walkę z deformacją włókien kolagenowych – czynników  odpowiedzialnych za pojawianie się cellulitowych grudek na skórze
  • zestaw FIRMING KIT  niezwykle aktywny zabieg ujędrniający i przywracający elastyczność skórze wiotkiej, liftinguje i ujędrnia

Terapia składa się z 8 zabiegów wykonywanych 1 lub 2 razy w tygodniu. Każdy zabieg składa się z 4 etapów:

  1. peeling kwasem glikolowym – zastosowany bezpośrednio przed aplikacją aktywnych składników, znacząco zwiększa ich absorpcję
  2. wmasowanie ampułki z aktywnymi składnikami
  3. bandażowanie  jednorazowymi bandażami nasączonymi aktywnymi składnikami  na 30 min
  4. zdjęcie bandaży i wmasowanie odpowiedniego kremu

Zabieg jest przyjemny i relaksujący. Bandaż nie uciska skóry i zapewnia jedynie kontrolowaną kompresję. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło dzięki czemu zabieg nie odwadnia skóry. Jest bezpieczny nawet dla osób z problemami naczyniowymi.

Już po pierwszy zabiegu widoczna jest poprawa stanu skóry ale spektakularne efekty wymagają wykonania całej kuracji tj. 8 zabiegów w regularnych odstępach czasu ( 1 lub 2 razy w tygodniu). Wskazane jest także stosowanie podczas kuracji stosowanie odpowiedniej pielęgnacji domowej polegającej na 3 minutowym suchym peelingu szczotką Arosha oraz stosowanie balsamu o właściwościach ujędrniających lub redukujących celulit.

NOWOŚĆ  !!!

Zabieg AROSHA na biust - Beauty Mill Poznań

Zabieg AROSHA na biust.

Zabieg LIFTING UP widocznie poprawiający wygląd biustu, modelujący jego kształt, a także powiększający nawet o jeden rozmiar!!!
Aktywne koncentraty, którymi nasączone są bandaże błyskawicznie wypełnią, wyrzeźbią i podniosą biust. Seria zabiegów tworzy mikrosiateczkę  liftingującą na kształt „niewidzialnego biustonosza”, zapewniając szybki efekt „push-up”.
Zabieg skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu.
Powiększa piersi nadając im piękny i okrągły kształt. Dodatkowo poprawia elastyczność i gładkość skóry.

Podczas zabiegu stosujemy wiele aktywnych substancji, jak : wyciągi z Kigelli Afrykańskiej, aminokwasy i włókna białkowe przywracające elastyczność, nawilżający kwas hialuronowy, krzemionkę organiczną w postaci serum, maski, bandaży i kremu do masażu.

Seria 4 zabiegów przyniesie zadowalający efekt!
Piękny biust push up bez biustonosza push up i bez skalpela!


Polecamy dla zwiększenia efektów połączenie zabiegów z masażami bańką chińską

 

Zabiegi Arosha na ciało i biust -> Cennik

Zadzwoń aby umówić wizytę lub gdy masz pytania dotyczące zabiegu – 61/8438469.

Gabinet Kosmetyczny Beauty Mill – Zapraszamy.

 

Nasz blog : Jak się pozbyć cellulitu (na zawsze) ?

Zabiegi Arosha - Baeuty Mill Poznań

Beauty Mill